Wednesday, 16 January 2013

Mundesi Biznesi


Te krijosh biznesin tend, eshte arritje. 
Te arrish te vecanten, je i fituar!


            Ne qofte se ti punon per biznesin tend, atehere ai do te punoje per ty. E vertete? Patjeter!
Nuk ke ide? Nuk di ku ta nisesh? 
Ju kam premtuar "te vecanten", ndaj e kam krijuar kete blog.

Lexo idete e listuara me poshte:

  1. Produkte kozmetike naturale per fytyren
  2. Produkte naturale per trupin
  3. Linje make-up-i natural - mineral
  4. Produkte naturale aromatike per shtepi
  5. Linje te sapunave dhe shampo per trupin - naturale 
  6. Profesion: qerpike ekstenshen
  7. Profesion: vetulla ekstenshen

Jane mjaftueshem te vecanta?? Besoj se po, sidomos me tendencen e re te kerkesave per produkte naturale / organike / bio. Mbas muajsh e muajsh ......e muajsh....studimi dhe kursesh ne vende te ndryshme, jam gati te ndaj dhe postoj ketu, ne kete faqe, menyren se si te arrini te ktheni nje nga idete e mesiperme - ne biznesin ose profesionin tuaj. 
Do te postoj te pakten 1-2 here ne jave ne menyre shume te detajuar, shoqeruar dhe me foto produktet e perfunduara si dhe fazat e krijimit te tyre, etj.Jeni te mirepritur te lini komentet, pyetjet, sugjerimet tuaja.

No comments:

Post a Comment